Cena stavebního a technického dozoru

KOLIK STOJÍ STAVEBNÍ DOZOR ?

CENA STAVEBNÍHO DOZORU ?

CENA ZA STAVEBNÍ DOZOR je kalkulována podle rozsahu přání a požadavků investora, požadovaných služeb a vzdálenosti stavby.

Výchozím podkladem ke stanovení ceny za stavební a technický dozor je Sazebník UNIKA v cenové úrovni roku 2009 (abych byl starším ceníkem levnější od konkurence a vyhrával tak soutěže na veřejné zakázky). Dále pak rozhoduje náročnost stavby, náklad stavby, doba realizace, serióznost zhotovitele stavby a vzdálenost stavby. Drobné detaily parametrů podle přání a požadavků klienta si potom upřesňuji konzultací o jeho náročnosti na provádění stavebního dozoru, dle připraveného Seznamu dotazů - Parametrů pro výkon stavebnětechnického dozoru stavebníka.

STANOVENÍ CELKOVÉ CENY ZA VÝKON STAVEBNÍHO A TECHNICKÉHO DOZORU nebo jiné činnosti je závislé od množství nebo časové náročnosti požadovaných služeb stavebníka či vzdálenosti stavby a je předmětem individuální cenové nabídky, která je obsahem řádně uzavřené příslušné Příkazní smlouvy. Veškeré režie, cestovní náklady v Hradci Králové a blízkém okolí a ostatní náklady jsou započítány v ceně služby.

PŮSOBÍME V TĚCHTO LOKALITÁCH:

HRADEC KRÁLOVÉ, PARDUBICE, TŘEBECHOVICE POD OREBEM, DVŮR KRÁLOVÉ N. LABEM, NOVÝ BYDŽOV, VYSOKÁ NAD LABEM, JAROMĚŘ, JOSEFOV, TŘEBEŠ, SVOBODNÉ DVORY, JIČÍN, PLOTIŠTĚ NAD LABEM, LÁZNĚ BOHDANEČ, PARDUBICE, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, RYCHOV NAD KNĚŽNOU, ČEPERKA, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ, HOŘICE, CHRUDIM, ČASTOLOVICE, SMIŘICE, BLEŠNO, NECHANICE, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM, OPATOVICE NAD LABEM, HOLICE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, DOBRUŠKA, OPOČNO, LÁZNĚ BOHDANEČ, CHRUDIM, PŘELOUČ, VYSOKÉ MÝTO, VAMBERK, HOŘICE, ČESKÁ SKALICE

joomla template
template joomla